| ankahelene a întrebat:

Cum si cand iti dai seama daca esti insarcinata?

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Iei in test si il faci (daca iese pozitiv esti gravida)

| mihaa a răspuns:

Te dor sanii, te simti rau, are greturi, uneorii esti sensibila si la mirosurii, eu abia gateam si nu iti vine ciclu acum depinde de persoana, sunt unele care simt inainte de venirea cicluilui, altele dupa

| ionikutza a răspuns:

Cand ai greturi, te simti rau te dor si sanii, faci si un test dupa ce ai facut un act serxual dupa cateva sa2 3 faci un test te duci in vizita pe la domnul ginecolog sa vezi ce face bebe.Trebuie sa ai grija de el 8 luni de zile.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pofte, stare de somnolenta, greturi si esti plictisita? Nu conteaza daca ai ciclu menstrul iti poate veni timp de 2 sau 3 luni si dupa aceea nu vei mai avea dar aici depinde de organism.

| insomnia a răspuns:

Pai iti faci testul ala. nulaughing?big grin