| meoww a întrebat:

Cum trebuie sa procedez daca vreau sa ma transfer de la un liceu la altul incepand cu anul viitor? Tinand cont ca eu sunt la un liceu vocational si vreau sa merg la profil de stinte ale naturii? Trebuie sa dau ceva examinari? Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prima data trebuie sa faci cerere de transfer iar daca se aproba va trebui, probabil, sa dai unele diferente.

| neutrino a răspuns:

In primul rand trebuie sa faci o cerere si sa astepti rezultatul si conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti.