| calubalan a întrebat:

Cum va arăta următoarea criză? http://ht.ly/45nh0

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Multumesc pentru stire. E interesanta happy

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Ce urmatoarea?! mai iesim din asta?!

| calubalan explică:

@DeeaAndreea ai mare dreptate! Romanul este intr-o criza permanenta. Nu iese din una si da in alta. NU cred ca vom reusi vreodata sa ajungem la o stare de normalitate odata cu toti ceilalti din jurul nostru. Starea actuala a societatii este o stare de normalitate dar pentru ani 1920-1940! Cam acesta este decalajul nostru fata de Europa de aproximatim 70-100 de ani... iar decalajul creste in fiecare zi.

@Ciprian ar fi grozav sa treci dincolo de nivelul de stire. Ce ai facut dupa ce ai citit articolul? Ai mai spus la cineva? Esti de acord cu ce scrie acolo? NU/DA?