| Bab a întrebat:

Cum vi s-a parut bacul la matematica?

Răspuns Câştigător
| Symona91 a răspuns:

Deci clar... cine spune ca orice dobitoc ia bacul in ziua de azi.ca e facut sa se ia peste 5.se insala straight face nu mai e ca altadata. e greu sa iei si acel 5...pe bune.

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Greuuuuuuu...

| Aries a răspuns:

Foarte greu, sincer credeam ca o sa fie mai usor ca in anii precedenti, dar se pare ca a fost muult mai greu.bafta tuturor vineri:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacul de anul acesta a fost foarte greu.varianta a fost mai grea ca varianta pentru olimpicii din judetul olt... e clar...mects are intentia se ne pice pentru ca nu mai sunt locuri de munca si ca rata somajului sa fie meai mica

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

A fost mult de invatat

| Bellaconcavella a răspuns:

Greu

| dumeac a răspuns:

Greu extrem de greu, daca face funeriu de 10 bacul la matematica sau la toate jos palaria,Comparand cu ce ne-au mintit ca e propus,asta numa bac n-a fost, a fost macelarie, sfatu meu pentru domnu funeriu (cu litera mica nu merita nici cea mai mica samanta de respect) sa isi dea demisia sa se lase de politica sa-si puna streangu la gat pentru ca v-or aparea scandaluri imense, toata tara il va lua la ochi, cati parinti no sa-l injure pe strada (care strada ca e ministru mere cu SRI-u si la buda)si elevi care or sa il injure. E linistea dinaintea furtunii,rusine Funeriu, rusine Invatamantului, sper ca profesorii sa aiba mila si sa ne puna macar 5 la cei care au scris peste 4 pagini, macar aceia au invatat ceva.