| Chérrrie a întrebat:

Cum vi s. a parut examenul de la matematica?

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Foarte usor. Putea fi mult, mult, mult mai greu laughing Asa ca ziceti mersi.
Bafta

| Ramonaaaa a răspuns:

Mi s`au parut subiectele medii.IExceptand subiectul 1, care a fost prea simplu, celelalte.mmm.ce sa zic oh go on.
Dar m`am descurcat love struck.O sa iau 8-9 big grin, sper big grin.

| Emma_5696 a răspuns:

Sincer. acum dupa ce m-am corectat laughing nu mi s-a parut asa greu laughing

| Chérrrie explică:

Da.si eu cred ca a fost cam greu.mai ales problema cu albina. sper sa luati nota dorita.bafta!

| BlueBird a răspuns:

Destul de usor pana la faza cu albina unde m-am incurcat dar in rest usor happy

| AlexandraM776 a răspuns:

Mi s-a parut cam greu.
Sper sa luam cu totii note cat mai marihappywinking

| Adriana_8922 a răspuns:

Sub unu usor happy restul` greu straight face

| AngiiiBlake a răspuns:

Foarte greu.
straight face
oh go on

| cLeILa a răspuns:

Foarte greu, tie?

| xo9ox a răspuns:

Prea greustraight face

| CriSspOp a răspuns:

Subiectul 1, usor. Restul, greu.