| カルメン a întrebat:

Cum vi s-au parut subiectele de la istorie?happy

Răspuns Câştigător
| NicK93x a răspuns:

Destul se usoare...mai ales daca ai invatat

2 răspunsuri:
| dianna92 a răspuns:

A fost usor, de un 9.50 cred ca am facut. Imi pare rau ca am fost neatenta si am taiat in mai multe locuri dar nu cred ca imi scade, nu e romana totusi si nu ingreuneaza cititul textului. Tu ce parere ai despre subiecte si cam cat crezi ca iei?

| カルメン explică (pentru dianna92):

Si eu tot cam atat cred ca iauhappy si mie mi s-au parut destul de usoare si la romana la fel, ma asteptam sa ne dea ceva mai greut dar ma bucur ca am avut usor la partea a treiabig grin acolo imi era putin teama. si eu am cam taiatwinking