| crybown a întrebat:

Cum Vi se pare profilul mate INFO am vz niște teste la matematica și mi se pare foarte greu sau o sa invat la liceu materia pe care mi-o va da in test? E greu vreau detalii va rog

1 răspuns:
| BloodyLips a răspuns:

Nu e greu daca iti plac stiintele exacte.Depinde si de ce liceu alegi.La mine in liceu nu prea se preda ceea ce se da in test asa ca sunt nevoita sa fac meditatii ca sa inteleg materia.Dar daca proful meu e incapabil nu inseamna ca asa o sa fie si al tau.Alege ce iti place si nu te lasa descurajat de nivelul de dificultate, toate se invata treptat.