| pdannysan13 a întrebat:

Cunoasteti cumva pe cineva care a renuntat la facultatea de medicina si si-a gasit locul in alta cariera?

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Da cunosc pe cineva care a terminat medicina si acum lucreaza in IT, dar este performant. A facut si o supraspecializare.

| simina a răspuns:

Da, varul meu a facut 1 an de medicina de gura parintilor si pe urma a facut ce si-a dorit si la care era talentat, arhitectura.Anii de viata nu-i primesti innapoi si daca faci ceva ce nu-ti place fei fii un om nefericit si-i vei face si pe altii asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc pe cineva care a terminat facultatea de medicina si acum are o cafenea...asta dupa ce a importat trabucuri