| GabriellaNitu a întrebat:

Buna seara, cum as putea sa sterg de pe facebook mai mult prieteni deodata? Am contul de cativa ani de zile si cam 3000 de prieteni si vreau sa pastrez doar cunoscutii, dar imi este foarte greu. Stiti o alta modalitate de a sterge mai multi deodata? Inainte era optiunea "editare prieteni" si aparea in dreptul lor cate un "X", acum vad ca nu mai este. Multumesc si o seara placuta tuturor.

2 răspunsuri:
| lizukapufi a răspuns:

Intrii la setarile contului dupa la securitate si o sa-ti apara dezactivati contul si dai click acolo si bagi parola si gata :*

Răspuns utilizator avertizat