| Moise_Ana_1974 a întrebat:

Cunosc engleza nivel B2, germana si franceza, fiecare nivel B1(sunt cls a-X-a). Intentionez sa dau la FLLS. Dupa licenta si modulul psihopedagogic, as putea sa predau cele trei limbi?( in ideea ca ajung la un nivel mai bun de cunoastere a fiecarei limbi si stiind ca la facultate se studiaza doar doua limbi straine). As putea preda la gimnaziu, a treia limba cu un atestat nivel C1+ un modul psihopedagogic?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"As putea preda la gimnaziu, a treia limba cu un atestat nivel C1+"

eventual ca NECALIFICAT

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.