| Ionuțsuparatu1 a întrebat:

Curând am dat evaluare la Limba si literatura Romana! Si am tăiat 2 propoziții cu 2 luni si am subliniat un titlu! Ce se întâmpla daca imi anulează Evaluarea Naționala? O mai pot da odată?

10 răspunsuri:
| Ionuțsuparatu1 explică:

Pai si nu mai pot sa ma înscriu la liceu?

| Tiger7777 a răspuns (pentru Ionuțsuparatu1):

Vei lua nota 1 la romana daca se considera semn. Totusi daca de exemplu iei 9-10 la mate iti scoti media de peste 5 si intri la un liceu mediu. Sper sa nu ti se considere semn, si eu am ingrosat vreo 2-3 litere si sper sa nu se anuleze. Hai noroc!

| Ionuțsuparatu1 explică (pentru Tiger7777):

Doamne ajuta!

| Maftei_Marius_2000 a răspuns:

Salut, posibil este sa ti-o anuleze deoarece si eu am dat evaluarea azi si mi s-a spus doar cu o linie si fara subliniat/incercuit!

| Ionuțsuparatu1 explică (pentru Maftei_Marius_2000):

O mai pot da odată?

| Maftei_Marius_2000 a răspuns (pentru Ionuțsuparatu1):

Nu o mai poti da, daca ti-o anuleaza e ca si cum ai picat examenul.

| Maftei_Marius_2000 a răspuns (pentru Ionuțsuparatu1):

Nu o mai poti da, daca ti-a anulato e ca si cum pici pentru ca se considera semn.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionuțsuparatu1):

Pai gata, nu ai poti. Nu ar fi corect sa iti puna nota cu alt subiect si nici sa il faci pe acelasi.Nu trebuia sa subliniezi titlul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai*

| Maftei_Marius_2000 a răspuns:

Nu, daca ti-o anuleaza nu. Se considera semn