| andreiffff a întrebat:

Daca abandonez școala cu 8 clase, mai târziu mă pot inscrie la liceu sa îmi continui studiile?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Da, te poti inscrie la un liceu seral, dar va trebui sa urmezi 13 clase (in loc de 12), dupa care vei da bac-ul obisnuit, impreuna cu cursantii de zi (putini seralisti reusesc, dar vei avea macar liceul terminat).

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| punKreas2115 a răspuns:

Esti analfabet daca abandonezi scoala

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Daca iei examenele si abandonezi dupa, da, te poti inscrie la liceu si in alta sesiune de admitere.

| blackann a răspuns (pentru blackann):

Dar daca abandonezi... cu siguranta nu vei mai relua.

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,dar e posibil sa regreti dupa!

| ReddY25 a răspuns:

Poti