| mPaulm7 a întrebat:

Daca am nevoie de diploma de 8 clase si foaia matricola pentru a ma inscrie la un curs dar eu nu le mai am deoarece le-am predat la scoala pentru ca imi continui studiile, eu fiind clasa a 9-a acum, trebuie sa duc ceva dovada de la secretariatul scolii cum ca imi continui studiile in loc de diploma de 8 clase si foaia matricola pentru a ma putea inscrie la curs sau trebuie sa cer sa mi se dea inapoi diploma?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intreaba la cursul respectiv de ce ai nevoie, respectiv obligatoriu diploma si foaia matricola sau este destul adeverinta de la liceu, noi n-avem de unde sti cerintele organizatorului cursului respectiv.