| charlotee a întrebat:

Daca ai facultatea intr-un anumit domeniu si ai un master in alt domeniu poti sa iti gasesti de lucru in domeniul in care ai masterul chiar daca nu are legatura cu faculta pe care ai facut-o? de fapt care ii mai importanta facultatea in sine sau masterul? poti sa iti gasesti de lucru si pe baza domeniului in care e facut masterul? multumesc.

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Mai mult ca sigur ca da. De obicei se intampla sa activezi intr-un domeniu care nu prea are treaba cu facultatea. Nu ca asa trebuie ci ca asa se intampla happy.