| Irinairiwj a întrebat:

"Dacă am 9 la purtare din cauza unui referat și vreau să dau la Liceul Teoretic Nicolae Bălcescu, pe profilul Științe ale Naturii."

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

OK, la liceu pot da dar am si eu o intrebare: care e povestea din spatele referatului si a scazutului notei la purtare? E prima oara cand aud de asa ceva.

| Irinairiwj explică (pentru Korkodeln):

Doi colegi s-au luat la bătaie, iar o fată i-a filmat, știind că nu are voie cu telefonul la școală. Am mai auzit și eu pe filmare când le-am spus unor colegi să se dea la o parte. Nu eram doar eu acolo care vorbeam, mai erau și alții, dar doar mie mi-a făcut referat, precum și celor doi care s-au bătut și fetei care a filmat.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu vad cum te-ar impiedica asta nota 9 la purtare!
deci poti da la acest liceu

| sierra1 a răspuns:

"am 9 la purtare. și vreau să dau la Liceul... "

1 nu cred că din cauza unui referat ai 9 la purtare
2 dă mami, dă

| Irinairiwj explică (pentru sierra1):

Mai bine tăceai

| sierra1 a răspuns (pentru Irinairiwj):

Cu plăcere

(de bun simț era să zici un "merci" chiar și strâmb)