| Alexandraaa007 a întrebat:

Dacă am ales la simulări pentru proba la alegere Geografie, pot schimba la bac sa dau Logica? Sau rămâne ce am dat la simulare?

Răspuns Câştigător
| TheGoodDr a răspuns:

Inainte de bac o sa va puna sa completati o fișă, iar pe fisa aia bifezi materiile la care vrei sa dai ( cele la alegere). Chestia asta se întâmplă cam cu cateva zile inainte de bac

| Alexandraaa007 explică (pentru TheGoodDr):

Multumesc frumos!

| TheGoodDr a răspuns (pentru Alexandraaa007):

Cu drag!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, bineinteles daca si logica este printre materiile la alegere la profilul tau.

| sierra1 a răspuns:

Simularea e una, bacul e cu totul alta!