| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Daca am completatat fisa pentru camin online si am trimis-o si vreau s-o modific sau sa trimit alta mai pot?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu.
De fisele alea se ocupa șeful de cămin și responsabilul din facultate cu acele cazări. Fisele ajung la ei, dacă ii găsești pe undeva ii poți întreba dar te complici. Mergi in ziua de cazări și spune-le ce vrei sa schimbi.

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Poti sasa trimiti un mail comisie sau cine se ocupa cu asta sau sa suni si sa spui exact de ce ai nevoie.