| 123lalala a întrebat:

Daca am dat alte cuvinte care se refera la timp..cum ar fi :" mai tarziu" se puncteaza sa zicem chiar si daca nu sunt pe barem? E.N

5 răspunsuri:
| Uuuuuuu a răspuns:

Se puncteaza. Tot la timp se refera. Mai tarziu, intr-o zilaughing ma rog. E corect. Se va puncta. Am vorbit cu o profesoara pentru ca am scris la fel. Multa bafta!

| DownTheStairs a răspuns:

Sigur pe barem sunt doar exemple de raspuns si eu am scris"mai tarziu"Bafta nouahappy!

| 123lalala explică (pentru DownTheStairs):

Pai asa ar trebui deoarece se refera la timp ..succes la mate :*

| Noris14 a răspuns:

Nu se puncteaza

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru Noris14):

Ba se puncteaza orice este corect.Pe barem sunt doar exemple/sugestii.