| Altazaaar a întrebat:

Dacă am fost absentă la o oră în care și profesorul a fost de asemenea absent, fără ca un alt cadru didactic sa ne asiste, are voie profesorul să pună absent?

7 răspunsuri:
| Gabryel85 a răspuns:

La ce să pună absent? Înțeleg că ora nici măcar nu a avut loc.

| Altazaaar explică (pentru Gabryel85):

Ora nu a avut loc, eu am stat acasă din cauze medicale. A dat mesaj pe grup și a întrebat de absenți, atât.

| MingDynasty a răspuns (pentru Altazaaar):

Te pune absent, aduci motivare de la doctor si gata, daca ai lipsit o singura ora poti sa nu-i zici ca ai fost absent, si gata

| MingDynasty a răspuns:

Daca nu afla e bine, presupun ca ai chiulit, oricum cred ca are voie, daca vrea te pune, daca nu nu. Daca nu va anuntat profesorul sa plecati acasa si tu ai plecat asta e. Totusi daca e ultima ora poate scapi daca nu e nu ai sanse, daca ma gandesc mai bine si daca e ultima ora fara permisiune nu ai voie.

| Samedaniel33 a răspuns:

Nu nu are voie. Trebuie sa te puna prezent!

| xxxRomeoFantastikxx69xxx a răspuns:

Daca nu a venit la ora nu are voie sa te treaca absenta, deoarece ora nu a avut loc

| Altazaaar explică (pentru xxxRomeoFantastikxx69xxx):

Este un articol ce precizează acest lucru?