| Robertdmt27 a întrebat:

Are voie profesorul sa îmi pună 3 pe test fără sa se uite peste el și sa susțină ca am copiat?
Eu copiand la test fără sa ma vadă și neștiind nimic dacă ma întreabă

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ce înseamnă „ copiand"? În ce limbă e?

| darrio2007 a răspuns:

Da. Dar de unde stii ca nu s-a uitat pe el? Sigur te-a vazut copiind.

| Robertdmt27 explică (pentru darrio2007):

Nu ma văzut deoarece la aproape toată clasa face așa, nu s singurul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii fericit daca iti pune trei si nu unu.

Da, are voie.

| Bariel a răspuns:

Tu da, meriti. Restul care nu au copiat, nu

| Robertdmt27 explică (pentru Bariel):

Dar faza e ca toți am copiat?
Chiar și colegul meu de banca care o copiat de la mine tot i-o dat nota pe cât o făcut și mie 3, adică sa fim serioși

| SportBoy a răspuns:

Sigur ca are voie. Chit ca tu ai scris de nota 10 in test, faptul ca ai copiat se anuleaza totul, intrucat a iesit la iveala ca ai facut acest lucru.