| Twister09 a întrebat:

Dacă am luat bacul anul asta la romana și vreau sa merg acum în toamna sa dau la biologie, și la mate la anul, pot sa fac asa? Sa dau acum în toamna la biologie și la anul la mate?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Dacă l-ai luat la RO, poți. Tot dai, până le iei pe toate de o dată.

| isemilia a răspuns:

Din cate stiu nu te poti inscrie la o singura proba, asadar va trebui sa o faci si la matematica si la biologie, insa te prezinti doar la cea la care iti doresti.

| IoanaKamelia a răspuns:

Da sigur ca poti. Le dai in ce sesiune vrei tu pe cele 2. Iar cel de la romana ramane luat, pe acela nu il mai dai niciodata.