| celmaitarenume a întrebat:

Daca am luat la un examen nota 4, trebuie sa ma duc sa dau restanta?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Poti lua si 3.

| sierra1 a răspuns:

Dragă celmaitare... unde e examenul ăsta, dacă nu e secret

| Frank51 a răspuns:

Nu, examenul ti-l va da pisica.

| johnnny123 a răspuns:

La facultatea ta 4 este notă de trecere? Pari foarte confuz în legătură cu asta.

| Bizon95 a răspuns:

Nuuuu, poti sa repeti clasa!

| Diana99624 a răspuns:

Da,examenul se considera picat. In mod normal ar fi trebuit sa stii. Nu au specificat profesorii asta? Si ar fi trebuit ca pana acum sa ai informatii despre ce vei da la restanta si cand o vei da. In orice caz, trebuie sa o dai daca vrei sa treci anul universitar

| Intrebari373626 a răspuns:

Mergi la profesionala