| Maria_Alecsandra_1993 a întrebat:

Daca am media de intrare la liceu 9.60, iar ultima medie la mate-info e 9.36, ce ziceti? Intru? Precizez ca sunt 84 de locuri

10 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Bai, eu am invatat ca nu trebuie sa fii tu destept ci sa fie altii mai prosti. deci daca media ta e mai mare ca altora te si vezi la mate-info.
ce ma surprinde e media destul de mare cu care se intra. la noi e 8.64.

| cosmin333 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta sa ne arati noua ca poti?

| Wonderland a răspuns:

Eu cred că ai toate șansele să intri, ai o medie foarte mare și nu cred că există posibilitatea să crească brusc media de admitere într-atât încât să nu intri...

| eDDy a răspuns:

Daca mentii media asta cu tot cu examene da. normal ca intri straight face ce intrebari frate...

| Archdaemon a răspuns:

Normal ca intrii...

| AlexMrs a răspuns:

Iiintri sigur!

| FloryB a răspuns:

Depinde de concurenta. Daca sunt multi cu medii mai mari decat a ta atunci nu intrii.Dar sigur vei intrawinking

| atleticu97 a răspuns:

99 % ai sanse sa intri acum sa nu vina altcineva cu media mai mare dar daca sunt 84 locuri creca intri sigur

| PfloO a răspuns:

Da ai sanse da de acum depinde de examene sa nu fie 2; 3 notele tale

| Fisca a răspuns:

Ai sanse mari sa intri, dar se tine cont de media de admitere si de nr de concureti care participa pe locurile alea si media lor