| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti daca vreau sa ma duc la matematica-informatica la liceu ultima medie de anul trecut a fost 7, 13 din 90 de locuri iar eu am media cu tot cu examene 7, 84 ce ziceti intru anul acesta la mate info plz raspuns

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Cred ca poti intra la mate -info.Eu sunt la acest profil si am intrat cu 8.22 insa s-au intrat si cu medii mult mai mici. Succes:*

1 răspuns:
| heartslow a răspuns:

Poi, depinde ca-ti cu medie mai mare ca tine vor sa intre la mate-info; dar eu cred ca ai putea sa intri big grin fundita plz