| Edix56 a întrebat:

Daca am media generala 8.57, iau mentiune?

3 răspunsuri:
| schlau a răspuns:

Vei lua premiul 3. Te asigur eu.8-8.50-mentiuni,8.50-9.00-premiul 3,9.00-9.50-premiul 2 si 9.50-10 premiul1.Eu am luat premiul 2 cu 9.02laughing

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Hmmm. thinking Asta depinde doar de colegii tai, daca au mediile mai mici, de obicei mentiunile se dau de la 9 pana pe la 9.50, dar asta depinde de colegii tai. Si in plus, diriginta ta ar fi trebuit sa te anunte pana acum. Dar cu media 8.57, nu prea cred ca vei lua.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde de mediile celorlalti colegi. daca nu exista 2-3 medii mai mari ca a ta, te poti incadra intre mentiune si prem 3.Cu media ta se poate lua si premiul 2.Bafta!