| anonim_4396 a întrebat:

Daca am media generala din clasele 5-8 peste 8 atunci am sanse sa intru la acest liceu?

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da, dar conteaza si media tezelor.happy

cami
| cami a răspuns:

Si eu sunt la liceu de informatica,
Liceul de Informatica "Stefan Odobleja" big grin

cami
| cami a răspuns:

Eu cred ca da, ai sanse, insa sa te mai straduiesti un pic.de ce sa nu intri acolo unde vrei? asa ca. sfatul meu este sa inveti, inveti si tot inveti, iar pe urma te vei considera un(o) fericit(a) atunci cand vei fi elev(a) la "Liceul international de informatica ", asa ca...mai bine lasa-ti preocuparile de acum, si invata. (mai ai destul de putin timp sa-ti maresti media, profita!), dupa ce vei intra la liceu, ai tot timpul de lume sa-ti gasesti alte preocupari.asa ca nu pierde niciun moment happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu la ce liceu te referi insa ai putea sa intri la orice liceu cu asa medie daca sunt locuri disponibilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Liceul international de informatica Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar nu ai nicio sansa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da