| baluta0610 a întrebat:

Dacă am picat psihologicul pentru scoala de agenți de poliție, ma pot înscrie la subofițeri jandarmi sesiunea următoare? Am înțeles ca nu poți susține alt test in cadrul M.A.I timp
de 6 luni

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa Jassmina! Raspunde aiurea si cand o corectezi te blocheaza. Poti sa te reinscrii si la politie si te poti inscrie si la jandarmi. Dai de 10 ori daca varsta ti-o permite.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai picat un examen obligatoriu si eliminatoriu, cum crezi ca ai putea sa te reinscrii?

| baluta0610 explică (pentru Violleta2022):

Citește mai bine întrebarea, am spus ca am picat la agenți de polițe, care este o ramura separata e M.A.I-ului, asa cum sunt si jandarmii

| Violleta2022 a răspuns (pentru baluta0610):

Nu are importanta sectia la care ai picat, fiidca toate au testul psihologic obligatoriu si eliminatoriu.

| Salontanul a răspuns (pentru baluta0610):

Nu te lua dupa Jassmina! Raspunde aiurea si cand o corectezi te blocheaza. Poti sa te reinscrii si la politie si te poti inscrie si la jandarmi. Dai de 10 ori daca varsta ti-o permite.

| zilog a răspuns:

Dai din nou testul psihologic
crezi că sta cineva sa țină cont
oricum expriă până atunci
DAR CUM AȘA DE AI PICAT UN TEST PSIHOLOGIC? Und eai greșit?
Ai spus că te crezi Adolf Hitler sau ce sa întâmplat?

| baluta0610 explică (pentru zilog):

Nu știu nici eu de ce l am picat, am făcut și pregătire și nu aveam nicio problema, n am avut emoții sau ceva, am făcut la fel cum am
făcut și ceilalți, dar cine știe, trebuie sa mai reducă și ei din candidați intr-un felhappy