| dani145 a întrebat:

Daca am pierdut un manual, de unde as putea face rost de el?(e un manual de desen de clasa a saptea de la editura aramis)

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Poti sa bifezi acolo sa vina in ziua in care ai pus comanda, ziua urmatoare sau in 3-4-5 zile lucratoare. E bine ca esti de dupa-masa ca ei o sa vina mai de dimineata.

6 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Cauta prin librarii sau pe internet. Nu are rost sa le platesti la profesori de 3 ori pretul manualului.

| dani145 explică (pentru selfie):

Si daca o sa il comand in cat timp o sa vina comanda? P.S. eu sunt de dupa-masa la scoala.

| dani145 explică (pentru selfie):

Apropo,daca n-am sa-i dau 16 lei (ca atata costa comanda) si ii dau un milion poate sa-mi dea rest?

| selfie a răspuns (pentru dani145):

Poti sa bifezi acolo sa vina in ziua in care ai pus comanda, ziua urmatoare sau in 3-4-5 zile lucratoare. E bine ca esti de dupa-masa ca ei o sa vina mai de dimineata.

| Lαrisα a răspuns:

Cauta-l in librarii. Sigur o sa gasesti.

| Copiliţă a răspuns:

Sau poti intreba profesorii daca mai exista prin anexe :3.

| canazar94 a răspuns:

Librarie sau de pe net.