| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar un manual de psihologie de la editura aramis. Are cineva asa ceva si cu cat il vinde?

4 răspunsuri:
| JoIIyJoker a răspuns:

Vrei sa cumperi manual de psihologie de la editura Aramis si intrebi pe TPU?
:D are la Aramis http://www.edituraaramis.ro/......-a--i17511

| AlinaCurca a răspuns (pentru JoIIyJoker):

Serios? Multumesc ca mi-ai luminat viata. Nici nu m-as fi gandit la asa ceva. Intrebam daca il are cineva de aici si nu ii mai trebuie. Dar multumesc ca te-ai bagat aiurea in seama!

| JoIIyJoker a răspuns (pentru AlinaCurca):

Aha! il vrei moca happy

| AlinaCurca a răspuns (pentru JoIIyJoker):

Da. Exact de aia am intrebat cu cat il vinde cineva.