| Ionedanuti a întrebat:

Daca am promovat toate examenele dar nu am promovat examenul de licenta pot primi diploma pentru terminarea facultatii? Ajutați-mă va rog!

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu, omule, nu ai terminat facultatea, nu ti-ai dat licenta, asa ca nu ai ce diploma sa primesti. Da-ti licenta cat mai repede, lasa lenea, la anul o dai si gata. Pacat, zau, nu stiu de ce nu ai facut lucrarea.

| AdrianPetru98 a răspuns:

Fără licență, practic, ai făcut facultatea degeaba! Deci dă-ți licența ca să promovezi facultatea.