| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori sa urmez cursurile facultatii de drept la id si vreau sa stiu daca dupa terminarea facultatii pe diploma de licenta va scrie lucrul asta si daca ar conta la angajare ma poate lamuri cineva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu exact, s-ar putea sa scrie, dar asta nu conteaza. Conteaza, in principal, pregatirea ta, respectiv cat de bine stii dreptul si daca ai calitatile necesare pentru profesia juridica pe care vrei s-o urmezi.

5 răspunsuri:
| adryanna a răspuns:

Nu scrie....eu am terminat dreptul, iar pe diploma mea nu scrie daca e zi, fr sau id.

| ingerultau01 a răspuns (pentru adryanna):

Ai facut cursuri de zi eu as vrea sa fac dreptul la Bucuresti tu unde l-ai facut?

| ingerultau01 a răspuns (pentru adryanna):

Ai facut dreptul la zi eu as vrea sa-l fac la Bucuresti tu unde l-ai facut?

| adryanna a răspuns (pentru ingerultau01):

In Bucuresti am facut si eu

| adryanna a răspuns:

Nu scrie