| DobraDenis a întrebat:

Dacă am scris "Doamne ajuta" la sfârșitul lucrării de bac la mate si după am tăiat cu o linie se considera semn? Mi-e frica

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, asta se poate considera semn!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa i ei premiu intîi

| johnnny123 a răspuns:

Doar "Doamne ajuta" ai scris? Trebuia sa scrii si tu macar "Tatal nostru" sau "Inger-ingerasul meu". Atunci sigur intervenea Doamne-Doamne si-ti crestea nota cu 3 puncte.

| hacktek a răspuns:

Da, asa ar trebui! Sa dea Domnul sa se considere semn!
Poate tura viitoare vei scrie si ceva la subiect...

| Hurin a răspuns:

Nu au tupeul profesorii sa taie o ruga divina rolling on the floor. Poate ai noroc... daca ai mai scris si cateva randuri inainte sau dupa laughing