| mexicannu a întrebat:

Daca am terminat liceul profil Stiinte Ale Naturii, dar nu am luat bacul, am vreo meserie? specializare, cu care ma pot angaja undeva?

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Exista scoli postliceale care scolarizeaza pentru profesiuni ca:asistent farmacie, asistent nutritie, analist programator.Chiar astazi am vazut in Bucuresti anunturi cu scoala postliceala FEG.Nu se cere bac.

| LivingLouder a răspuns:

Nu prea ai posibilitatea asta

| SupraDozaDeHashish19 a răspuns:

Nu prea doar o post liceala dar daca ai zis ca nu ai luat bacu nu prea