| JustMe_8048 a întrebat:

Dupa ce termin liceul cu profil stiinte ale naturii... ce meserie imi iese (daca iese vreo una)?

Răspuns Câştigător
| andreeadag a răspuns:

Dupa terminarea liceului cu acest profil nu vei avea o meserie, pentru a iesicu o meserie din liceu trebuie sa urmezi un liceu cu filiera tehnologica. Poti urma o facultate foarte buna dupa terminarea liceului, de exemplu medicina sau orice altceva vei dori atunci pentru ca iti va permite cultura ta generala dupa parcurgerea acestui profil!

4 răspunsuri:
| Paywa a răspuns:

Eu un profil bun! poti sa dai la medicina!

| AnonymuxX a răspuns:

Depinde de ce iti place si ce facultate vrei safaci... poti sa iesi foarte bine doctor sau nu stiu ai putea sa lucrezi intr-un laborator sunt foarte multe meseri!

| maryanshmen a răspuns:

Poti sa alegi ce facultate vrei tu.Este foarte avantajos acest profil.

| Strocker a răspuns:

Protectia mediului si medic din cate stiu eu.