| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre a face facultatea in Brasov sau in Bucuresti, ce ati alege si de ce? Nu conteaza ce facultate.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Brasov!

Eu am avut de ales intre Brasov si Craiova, dar am ales Craiova pentru ca-i mult mai aproape, insa orasul lasa de dorit, daca nu e distanta chiar asa mare sau daca poti sa stai departe de casa mai mult timp alege Brasov!

| neutrino a răspuns:

In Brasov, pentru ca aici locuiesc si exista si aici facultatea pe care mi-o doresc!

| CinevaNou a răspuns:

Altii au ales Brasov cand era bucurestiul mai aproape. Dar s-ar putea sa trebuiasca sa cauti de lucru in Bucuresti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brașov pentru că e un oraș superb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucuresti. Ca doar vrei sa faci facultate si vrei sa ai si de lucru.
Plus ca hellooo ai si metrou acolo. rolling on the floor