| Elena1234456 a întrebat:

Bucuresti sau Brasov? Pe care l-ati alege pentru facultate?

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iasi, desi am facut deja facultatea acolo, dar as mai face-o inca o data.

| darrio2007 a răspuns:

Bucuresti.

| mona a răspuns:

Eu as alege Brasov

| TheCritic a răspuns:

Buna! Eu am locuit in ambele orase si stiu persoane care desi stau mai aproape de Bucuresti, au preferat sa mearga in Brasov la facultate. E un oras linistit, curat, frumos, cu posibilitati multiple, singurul inconvenient fiind lipsa unui aeroport. Preturile sunt rezonabile, deci totul e in avantajul tau. Pe de alta parte, Bucuresti iti ofera si mai multe posibilitati dar costurile sunt mai mari. Din pacate nu stiu foarte multe despre calitatea invatamantului dar depinde si facultatea pe care vrei s-o urmezi din cadrul unei anumite universitari. Daca posibilitatile financiare sunt bune, as opta pentru Bucuresti. Numai bine!

| OnuOnulică a răspuns:

La Brașov e mai frumos dar recomand București.

| CristiMC a răspuns (pentru OnuOnulică):

Si de ce anume recomanzi Bucurestiul?

| Rakanishuu a răspuns:

Bucureşti.

| Seducatorul a răspuns:

New York

| Madayna a răspuns:

Bucuresti

| val31989 a răspuns:

Brasov,e mult prea frumos. :3

| diaac a răspuns:

Eu am ales Bucuresti. In specialitatea pe care mi-am ales-o, facultatea parea mai buna in Bucuresti. Sunt si mai multe oportunitati profesionale in Bucuresti, cred.

Răspuns utilizator avertizat
| Unstopable a răspuns:

Iasi

| lollipops a răspuns:

As alege Bucuresti cu gandul sa-mi iau si un job part time.

| Ddo_Razvan_1995 a răspuns:

Brasov daca vrei sa te ti de facultate iar Bucuresti daca vrei sa te lasi din primul an.