| Reek54 a întrebat:

Daca cineva din franta imi trimite un colet, cat dureaza pana ajunge la mine? (Bucuresti)

8 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Cu ce? masina autocar? masina 20-28 ore, autocar 3-4 zile

| Reek54 explică (pentru Andrei07565486):

Cu posta, habar n'am cu ce livreaza.

| Andrei07565486 a răspuns (pentru Reek54):

Cel mai bine ar fi, sa trimita cu autocarul, te duci si vezi ce firma din orasul tau face Romania -franta, si te duci si vorbesti cu ei. e cea mai sigura sursa.

| Reek54 explică (pentru Andrei07565486):

Pai e un site, care imi trimite premiul ce l-am castigat, si acum. sa vad cu ce l'or trimite ei.

| Andrei07565486 a răspuns (pentru Reek54):

Pai daca e vb de asta, il trimite prin posta. si asta dureaza happy

| olian a răspuns:

O saptamana poate si mai mult!

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

2-3 zile

| Reek54 explică (pentru Gεσяgιαηαα):

2-3 zile dureaza in tara. dintr-un oras in altul...