| Luu010 a întrebat:

Daca dau la limbi straine in Sibiu (Engleza-Germana), germana pot sa o fac de la 0? ca am citit pe site-ul ULB ca trebuie sa am mediile din anii de liceu la cele 2 limbi la care am optat, iar eu germana n-am facut deloc, dar as vrea! please help me. dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Da poti. eu sunt la lb straine la universitatea Bucuresti pe spaniola - portugheza. am facut spaniola, dar portugheza nu stiam deloc si am facut de la zero happy

1 răspuns:
| deniisu a răspuns:

Pai eu zic ca cu meditati si dorinta poti sa inveti germana de la 0.adica nu este o limba chair asa grea.pai poti sa te duci la secretariat si sa intrebi si sa vezi ce poti face