| WhiteCobra99 a întrebat:

Daca dau pentru B2 si am rezultate de C1 il primesc pentru examenele de limba CAE(Engleza) /DELF(Franceza) /DELE(Spaniola)/Goethe(Germana)?

3 răspunsuri:
| Feri5 a răspuns:

De unde stii ca ai rezultate de C1? Mai bine da examenul si vezi ce calificativ iei acolo!

| WhiteCobra99 explică (pentru Feri5):

Din cate stiu taxa se plateste in functie de ce calificativ vrei sa iei si da nu il iei ai pierdut banii.
Te rog sa ma corectezi daca gresesc.

| Feri5 a răspuns (pentru WhiteCobra99):

Asa stiam si eu. Diriga mea zicea ca e de 600 de lei, probabil de B2 sau C1