| Madalina_4144 a întrebat:

Daca dau test la intensiv engleza trebuie sa-l iau ca si bilingvul? Si daca nu-l iau nu mai pot intra la acel liceu? Profa de la liceu mi-a zis ca o sa dau un test la inceputul anului. Heeeelp!

1 răspuns:
| L_7749 a răspuns:

Si eu am dat teste de intesiv la inceputul clasei a 9`a a fost exact ca la bilingv, trebuie sa iei nota peste 6, te sfatuiesc sa nu iti faci probleme, cannd am dat eu toata lumea a luat si s putut copia, asa ca stai calma nu ai de ce sa iti faci probleme:*

Întrebări recente