| Keisha a întrebat:

La inceputul anului la intensiv engleza am inteles ca se da un test.
Este doar scris? Imi puteti da un model sau sa-mi spuneti cum a fost la voi?
Multumesc

4 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Eu vreau sa dau la intensiv engleza, dar la mine testul se da acum pe 19 ca se separe elevii care chiar stiu engleza, deci vezi sa nu ai surpriza ca testul sa se dea acum si tu sa ramai pe afara, plus ca eu nu inteleg logica, de ce sa se mai dea un test la inceputul anului ca oricum ai intrat la clasa aia...

| ErrorFound a răspuns (pentru OnnyMady):

Mi se pare ca e testul pentru Cambridge. happy

| Keisha explică (pentru OnnyMady):

Din ce zici tu e bilingv si s-a dat demult, asta se da la inceputul anului.

| Dilaa98 a răspuns (pentru Keisha):

Deci pentru intensiv nu se dă?