| BlakeLively a întrebat:

Daca de exemplu ai o corigenta la o singura materie, mai ai sanse sa intri la licee bune?

Răspuns Câştigător
| Eferalgan a răspuns:

Daca esti in clasa a opta nu mi s-a intamplat am ramas la mate n-am mai dat examenul acela de sfarsit de an si am intrat intr-un liceu foarte prost... o sa intri in liceurile la care mai raman locuri FUNDA?

3 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Da, nu te afecteaza cu nimic, doar sa treci!

| Alexandra_Maria_1998 a răspuns:

Depinde.daca ai corigenta intri in a doua sesiune la examene iar in a doua sesiune raman numai liceele carora nu le-au fost ocupate locurile..adica cele proaste. daca ai noroc poate poti sa intri la un liceu bun..Bafta.