| BOSS270 a întrebat:

sunt sanse sa treci corigenta pe vara la o materie daca nu inveti? Dau funda happy.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu ai învățat un an întreg, nu înveți nici acum, sigur cu brio și succes nu vei lua corigența.
Chiar așa, să te duci "zob" în fața profesorului?
Pa, pa.

| DayByDay a răspuns:

Depinde de noroc, dar de obicei trebuie sa stii macar jumatate din materie daca vrei 5.

| vali1985 a răspuns:

Nu.

| Northern a răspuns:

Să știi că unii reușesc. Depinde ce îți va cere.Nu cred că e atât de greu.Bazează-te pe ce e mai ușor și vei reuși. Succes!

| cooldreams a răspuns:

Si te mai miri de ce ai ramas corigent/a...

| Liviu4you a răspuns:

Nu prea cred

| Criistyanna a răspuns:

Eu zic ca da laughing daca ai noroc. Astazi am aflat ca iubitul meu a luat bacul la romana in sesiunea a doua si nu a invatat niciodata nimic a facut liceul economic Hermes si nu a avut timp de invatat laughing si l.a luat laughing deci ai sanse din plinwinking succes :*

| pestisorulauriu a răspuns:

Fara sa inveti deloc NU prea cred insa, nu e neaparat sa te spetesti:
citesti bibliografia si din materie scoti ideile principale ale fiecarei lectii. le redcitesti seara inainte de culcare. Ar trebui sa fie OK

| anonimaM a răspuns:

Nu.
Funda?