| luxaees a întrebat:

Daca eu sunt clasa a 8a si am fost respins la probele de aptitudini la un liceu de arte, dupa ce termin clasa a 9a la un alt liceu pot sa ma transfer la acel liceu de arte?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa te transferi dar tot va trebui sa sustii probele respective si in plus sa sustii examene de diferente.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti pentru ca vei trece prin aceleasi examene si probe de aptitudini de arta, ira daca nu ai luat acum, ce sanse crezi ca vei avea peste 1 an?

| YeeeeRoooock a răspuns:

Punctul cheie în formarea caracterului lui Ad0l! f Hitl3r. Eşecul de a fi admis la Academia de Artă din Viena

Deci sper ca nu ai in plan si tu sa trimiti ev$ei in lagare de concentrare.