| anonimul0alaa a întrebat:

Daca fac exercitii de crestere timp de 3 luni, cat ma pot înalta?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te poti inalta cu exercitii, deoarece
inaltarea" se produce HORMONAL, putand fii infleuntata de practizarea regulata a unui anume sport.

| Frank51 a răspuns:

Bă frate, unu e cu ureche muzicală, celalalt cu accident vascular, acum e înălțare, ce urmează? Înviere?

| gabicoo a răspuns:

Ai renunțat la chestia cu agățatul de bară?

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns:

Daca tatal tau are 1.50 m nu te astepta sa ai mai mult de 1.70

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat vor genele tale!

| Mopmop a răspuns:

Multumesc din suflet pentru intrebarile tale! Chiar daca esti un troll micut macar dai dovada de inventivitate.
Sa nu uitam de raspunsurile belea care curglaughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| Stăncescu06667 a răspuns:

Depinde de vârstă si de membrii familiei. Dacă ei sunt mici..Nu s sanse mari sa crești mult.