| pogacel a întrebat:

Daca la examen in loc sa tai cu o linie orizontala am taiat cu o linie din asta,,\'' si am taiat asa la 2 exercitii la un exercitiu am taiat si am incercuit rezultatul bine si la celalalt nu... mi se anuleaza lucrarea? Sper ca nu

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi se anuleaza lucrarea? sper ca nu"

ai dreptate, nu

| isemilia a răspuns:

Depinde de corector. Unul poate trece cu vederea, altul poate considera ca fiind semn.

| BloodyLips a răspuns:

Foarte posibil sa se considere semne, mai ales prin faptul ca ai si incercuit. Acum cel mai mult conteaza cum o sa considere corectorul.

| pogacel explică (pentru BloodyLips):

Pai am incercuit raspunsul pentru ca e grila