| Cossarulm a întrebat:

Dacă la un test nu ai nota de trecere la un modul trebuie sa dai testul din nou în vacanta?

Răspuns Câştigător
| Alv4r0 a răspuns:

Nu, dacă nu ai notă de trecere la testul acela, va face în așa fel în cat să îți iasă o nota de trecere la alt test sau într-un fel sau altul, te va ajuta profesorul/profesoara așa că nu, nu vei da testul din nou în vacanta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In vacanta nu vine nimeni la scoala sa faca ore sau teste cu tine. straduieste-te sa inveti foarte bine, ridica mana la ora si cere sa fii ascultata, ca sa iei nota mare sa nu ramai corijent.

| sierra1 a răspuns:

Dacă la un test nu ai nota de trecere la un modul (probabil) trebuie sa dai testul din nou DUPĂ vacanta

| Larianiel a răspuns:

Hello! Vacanța e vacanță pentru voi, elevii. Cel mai probabil vei mai da teste până la finalul anului. Încearcă să înveți și vei lua note bune. Important e să îți iasă media de trecere la finalul anului scolar. Succes!