| alexa19 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai faccrying, sunt in stare de corigenta la matecryingsi oricat as incerca tot nu pot sa inteleg nici o lectie de anul astacrying
plus ca miercuri ne da ultimu test pe semestru astasad si nu am inteles lectia delocsad. Imi trebuie 6 ca sa trec(am in oral 5, 4 si 3 in teza) si cu testul de miercuri la care nu stiu nimic, sigur nu o sa iau 6crying. Dar a spus ca ne si mai asculta si dupa testsad, eu sper sa treclove struck
Ce pot face sa inteleg macar ceva din lectia asta ca sa iau nota de treceresad? ce ma sfatuiti sa fac?

4 răspunsuri:
| Dudăăăă a răspuns:

Wow.Eu as zice ca in weekend sa te duci pe la o colega/un coleg care invata bine la matematica sa iti explice cum stau treburile cu lectia la mate.Esti a 12, nu ai timp de pierdut.Ce faci la BAC? Succes! INVATA CAT MAI MULT.

| Dudăăăă a răspuns:

Si ai grija, caci fara teoria sau teoremele lectiei nu poti efectua niciun fel de calcul sau de probema.

| crisiss a răspuns:

Pai timpul e foarte scurt deci nu mai poti recupera pentru test o solutie ar fi sa dai tot ce poti pentru test inclusiv copiatu astfel incat sa fi sigur ca ei nota care sa te poata promova

| alexa19 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt clasa a 12asad