| king5151 a întrebat:

Daca luna aceasta nu primesc bursa pentru ca am 10 absente, iar luna viitoare o sa le motivez, primesc bursa?

13 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Va vad pe multi ca va pasa de bursa
De curiozitate câți bani inseamnă acea bursă?

| king5151 explică (pentru RxTx):

Vreo 200 de lei parca

| Wr3nch a răspuns:

Nu se da retroactiv. Daca aveai un motiv serios (scutire) nu aveai nemotivate.

| Lioana a răspuns:

Bursa nu depinde de absentele din semestrul curent ci din semestrul trecut.
Daca semestrul trecut nu ai avut nota scazuta la purtare primesti bursa tot semestrul acesta oricate absente ai avea.
Daca semestrul acesta vei avea nota scazuta la purtare, de la toamna nu vei mai primi bursa.

| king5151 explică:

Am Citit pe internet ca daca nota la purtare pe un semestru e mai mica decat 10 pot sa o pierd, nu daca am intr o luna 10 absente

| king5151 explică:

Mersi mult, ai un os

| darrio2007 a răspuns (pentru king5151):

Iar tu nimic. Nici macar bursa.

| king5151 explică (pentru darrio2007):

Stai linistit, crezi ca stau in 200 de lei ca tine

| darrio2007 a răspuns (pentru king5151):

Sezi, ghinisor, baiete! Muncesc de 30 de ani si salariul meu depaseste imaginatia ta.

| king5151 explică (pentru darrio2007):

Am auzit de tine, la Lidl parca lucrai, si ce cauti pe site u asta daca ai 70 de ani

| darrio2007 a răspuns (pentru king5151):

Mai sunteti multi panglicari de ăstia pe aici? Mi-a mai zis unul aseara ca am peste 80 de ani, si mi-a comentat si foarte urat si acum ma are la ignor. Dar nu stie ca eu am facut captura de ecran de aseara si am trimis-o administratorului site-ului.
Varsta mea se vede la profil. Dar pentru voi o fi greu sa faceti o simpla scadere.

| king5151 explică (pentru darrio2007):

Iti dai seama, abia stii sa deschizi telefonul si vorbesti cu administratorullaughing)))

| darrio2007 a răspuns (pentru king5151):

Te bagi la o probă? In plus, o instalare de Windows cu tot ce tine de asa ceva? Nu vorbi fara sa cunosti persoana, tinere!