| VictorDVC a întrebat:

Daca m-am inscris la Work and Travel si am platit toti banii, pot sa mai merg in America daca ma retrag de la facultate in semestrul al II-lea? Si stiti daca mai trebuie si alte acte de la facultate din semestrul II in afara de adeverinta de student?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu intrebi asta reprezentantii programului? Ai vreo garantie ca raspunsurile de aici sunt corecte? Iti risti banii si plecarea ca te iei dupa toti neavizatii.

| DeathIncarnate a răspuns:

Din auzite, nu ti-ar mai cere alte actele si din sem II.
Si da, poti merge chiar daca te retragi, am avut colegi care au facut asta.